Ta strona używa COOKIES!

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Moja historia

Moja przygoda z siłownią zaczęła się już za czasów szkoły średniej. Moja sylwetka dość dynamicznie się zmieniała co zostało szybko zauważone...

Moja historia foto

Tak zaczęła się moja przygoda z kulturystyką. Jako kulturysta osiągnąłem kilka sukcesów. Reprezentowałem Polskę 2 razy na Mistrzostwach Świata Juniorów w Portugalii i Teneryfie gdzie zostałem dwukrotnie vice-mistrzem świata federacji IFBB. Byłem również dwukrotnym Mistrzem Polski Juniorów. Reprezentowałem też Polskę jako senior w Moskwie oraz miałem na koncie sporo wygranych w pucharach rozgrywanych w naszym kraju. Zostałem odznaczony srebrną odznaką PZKFiTS za wybitne osiągnięcia sportowe oraz odznaką TKKF za zasługi w sporcie.

Przygodę ze sportami walki zacząłem przebywając na 9-letniej emigracji w Wielkiej Brytanii. Walczyłem na zasadach Muay Thai i K1. Pierwsze 5 walk zawodowych odniosłem bez porażki co zaowocowało dużymi kontraktami walk. Do największych swoich sukcesów w tych dyscyplinach mogę zaliczyć zwycięską walkę na legendarnym Stadionie Lumpinee w Bangkoku w Tajlandii, pas Zawodowego Mistrza Europy w formule K1 oraz pas mistrza Anglii Południowej federacji ISKA. Walczyłem dla największych organizacji kickboxingowych na świecie jakimi są K-1 World GP , Enfusion , Superfight Series i wielu innych. Wygrywałem na Wembley i innych wielkich arenach. Pełniłem też funkcję trenera przez 3 lata w Oxfordzkiej Akademii Sztuk Walki.

Obecnie mieszkam na stałe w Polsce i nadal walczę na zasadach K1. Staram się swoje wieloletnie doświadczenie treningowe zdobyte podczas aktywnych startów jako kulturysta oraz zawodnik sztuk walki przekazać wszystkim, którzy potrzebują mojej wiedzy praktycznej do poprawy własnych osiągnieć.

Partnerzy

Poznaj firmy, które ze mną współpracują.